Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~Adamo~ napisał:
nie mam zamiaru czepiać się czyjejś rodziny, ale nie utwierdzaj sie w przekonaniu że krzysio jest święty.Na makach wszyscy dobrze wiedzą,że miał do wyboru aż trzy parafie czerniejów,ćmiłów i kaęczyn, ktory ksiądz doświadcza aztakiej łaski wyboru parafii? chyba jest coś nie halo i coś tu bardzo brzydko śmierdzi
Na makach wcale o tym się nie mówi. Wiem bo tu mieszkam. Prawdą jest że ks. Krzysztof nie miał żadnego wyboru bo abp Życiński nie daje nikomu wyboru. Śmierdzi, ale Tobie z ust kłamstwem, plotką i pomówieniami. Zobacz że wszystko co piszesz to brednie i domysły oraz plotka. ja nie mówię że ktoś jest święty, jestem tylko przeciwko zaszczuwaniu niewinnego człowieka. A wy to robicie i to świadomie. Ciekawe jakby tak o Tobie ktoś mówił taką nieprawdę? jakbyś się czuł jakbym opowiedział że Adamu Iksiński to złodziej i pijak, bo każdy pijak to złodziej. I masz długów 400 tys,ale zarabiasz 10 tys. ale na lewo i wyciągasz kasę z zapomogi dla biednych. Chodzisz do MOPRU po makaron i sypiasz z sąsiadką. Tak ludzie o Tobie mówią. Wiem to bo aż huczy o tym na makach. Ponoć miałeś wybór, albo więzienie albo ujawnienie majątku. Kto doświadcza takich łask? Byłoby Ci miło? Skoro nie wiesz, to nie powtarzaj. Byłeś u Życińskiego? Powiedział Ci to? A może ks. Krzysztof Ci to powiedział. Adamie! Obudź się, póki jest ku temu czas! Nie krzywdź innych bo to kiedyś obróci się przeciwko Tobie. Pismo pisze: Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Ty to zrobiłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Na makach wcale o tym się nie mówi. Wiem bo tu mieszkam. Prawdą jest że ks. Krzysztof nie miał żadnego wyboru bo abp Życiński nie daje nikomu wyboru. Śmierdzi, ale Tobie z ust kłamstwem, plotką i pomówieniami. Zobacz że wszystko co piszesz to brednie i domysły oraz plotka. ja nie mówię że ktoś jest święty, jestem tylko przeciwko zaszczuwaniu niewinnego człowieka. A wy to robicie i to świadomie. Ciekawe jakby tak o Tobie ktoś mówił taką nieprawdę? jakbyś się czuł jakbym opowiedział że Adamu Iksiński to złodziej i pijak, bo każdy pijak to złodziej. I masz długów 400 tys,ale zarabiasz 10 tys. ale na lewo i wyciągasz kasę z zapomogi dla biednych. Chodzisz do MOPRU po makaron i sypiasz z sąsiadką. Tak ludzie o Tobie mówią. Wiem to bo aż huczy o tym na makach. Ponoć miałeś wybór, albo więzienie albo ujawnienie majątku. Kto doświadcza takich łask? Byłoby Ci miło? Skoro nie wiesz, to nie powtarzaj. Byłeś u Życińskiego? Powiedział Ci to? A może ks. Krzysztof Ci to powiedział. Adamie! Obudź się, póki jest ku temu czas! Nie krzywdź innych bo to kiedyś obróci się przeciwko Tobie. Pismo pisze: Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Ty to zrobiłeś.
ej ludzie moze nasz doktorek to nasz nowy proboszcz co? tak go boli ze nie wpuscilismy go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj głupich nie sieją....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='doktor' date='12.08.2009, 17:18:09' post='158987'] [quote name='gośc' date='12.08.2009, 17:03:39' post='158980'] DOHTORKU powtarzasz się. [/quotTo nie ja, ale popieram [/quote Oczywiście rozpoznaję DOHTORKA i doktora. Dziękuję za poparcie i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ej ludzie moze nasz doktorek to nasz nowy proboszcz co? tak go boli ze nie wpuscilismy go
chciałbyś. Ale niestety pudło. Ja nie wiem czy go boli. za to wiem kim jestescie wy. złamaliście prawo i jesteście przestępcami. Powim Ci coś jeszcze. takie zachowanie nie jest godne katolika i jest grzechem. Powinniście odejść tak byłoby lepiej. Nie macie żadnego argumentu a pikietujecie. Ośmieszacie kościół katolicki i własną miejscowość. Ciekawe ilu z was chodzi do kościoła. Ilu przystępuje regularnie do spowiedzi i komunii. Ilu naprawdę wierzy w Boga a nie księdza Marka. Żal mi was ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Oczywiście rozpoznaję DOHTORKA i doktora. Dziękuję za poparcie i pozdrawiam.
Popieram ale likwidację parafii. Szkoda tylko że ucierpi na tym normalna część Czerniejowa która nie popiera protestu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Popieram ale likwidację parafii. Szkoda tylko że ucierpi na tym normalna część Czerniejowa która nie popiera protestu.
No wiesz dla ciebie normalnośc toraczej sprzyjanie biskupowi i jego poplecznikom.żal mi ciebie synu. ale zycie nauczy cie wiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No wiesz dla ciebie normalnośc toraczej sprzyjanie biskupowi i jego poplecznikom.żal mi ciebie synu. ale zycie nauczy cie wiele...
ale widac ze doktor ostro trzyma strone biskupa... no coz ludzie sa zaslepieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='12.08.2009, 17:57:18' post='159012'] No wiesz dla ciebie normalnośc toraczej sprzyjanie biskupowi i jego poplecznikom.żal mi ciebie synu. ale zycie nauczy cie wiele... [/quo Nie jestem Twoim synem, to po pierwsze. Dla mnie normalność, to zmiana proboszcza bo biskup ma takie prawo i zapewne miał ku temu istotne powody. Żal mi Ciebie bo nie rozumiesz prostych zasad. Ciebie życie nie nauczy już nic. Szkoda. Ja potrafię odróżnić wiarę w Boga od instytucji Kościoła. Wiem co może biskup robić w sprawie obsady stanowisk proboszczów. Ty nazywasz innych poplecznikami a o biskupie wypowiadasz się z pogardą. Nie jesteś normalnym człowiekiem. Ja nikomu nie sprzyjam. Postanowiłem że pogadam na forum z ludźmi takimi jak Ty, bo to fajnie jest patrzeć na zatwardziałość waszych serc i na to jak nie macie żadnych argumentów za swoją pikietą. Ciekawe jest też zjawisko jak ludzie modlą się i robią tak głupie rzeczy na raz. Służycie diabłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale widac ze doktor ostro trzyma strone biskupa... no coz ludzie sa zaslepieni.
Nie trzymam strony biskupa. Tak zaślepiony jesteś. Ja sprzeciwiam się bredniom które tu wypisujecie. No cóż... są ludzie dla których wiara w księdza X jest ważniejsza niż dobro kościoła jako całości. Większość chce normalnie pójść do kościoła w Czerniejowie na mszę bez tego waszego namiotu i cyrku który urządzacie. Załóżcie swój własny kościół, a wasz poprzedni proboszcz i tak nie wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE A CO TO ZA RÓŻNICA KTO WAS BĘDZIE STRZYGŁ.CZY TO BĘDZIE PODSTAWKA CZY POKRYWKA TO POWINNO DLA BARANÓW BYĆ OBOJĘTNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wystarczyło by wezwać policje i rozgonić to całe towarzystwo. To chyba nie legalne zgromadzenie jest?? Było zawiadomienie do gminy i zgoda wójta pewnie nie. Po co z nimi się tak cackać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
A może wystarczyło by wezwać policje i rozgonić to całe towarzystwo. To chyba nie legalne zgromadzenie jest?? Było zawiadomienie do gminy i zgoda wójta pewnie nie. Po co z nimi się tak cackać.
Nie wiesz dziecko to się nie wypowiadaj.Zgoda wójta jest,a ty tu z policją nie wyskakuj.Taki kozak z ciebie? to idź do tych ludzi i im to powiedz w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiesz dziecko to się nie wypowiadaj.Zgoda wójta jest,a ty tu z policją nie wyskakuj.Taki kozak z ciebie? to idź do tych ludzi i im to powiedz w twarz.
Czyli z tego wynika że to nie była taka wcale spontaniczna akcja jak pisali w jednej gazecie i jak twierdzili niektórzy z protestujących parafian. Wy to już sobie wcześniej zaplanowaliście, a teraz takich biednych, potrafiących się szybko zorganizować w ważnej sprawie udajecie. A w twarz im nie powiem jeszcze mi życie miłe, jeszcze do linczu Ciemniejowie by doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Czyli z tego wynika że to nie była taka wcale spontaniczna akcja jak pisali w jednej gazecie i jak twierdzili niektórzy z protestujących parafian. Wy to już sobie wcześniej zaplanowaliście, a teraz takich biednych, potrafiących się szybko zorganizować w ważnej sprawie udajecie. A w twarz im nie powiem jeszcze mi życie miłe, jeszcze do linczu Ciemniejowie by doszło.
a w jakiej gazecie tak pisali co? moze jakis cytat? a nie wymyslasz wszystko na poczekaniu? idz spac dzieco bo juz jest po 19 i chyba szare komórki juz ci nie pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a w jakiej gazecie tak pisali co? moze jakis cytat? a nie wymyslasz wszystko na poczekaniu? idz spac dzieco bo juz jest po 19 i chyba szare komórki juz ci nie pracują.
Znajdź sobie sam staruszku chyba że już nie widzisz to może ci ktoś przeczyta . Ujmę to tak w konkurencyjnej do tej w regionie lubelskim w jednym z pierwszych artykułów o tym cyrk . Moje komórki są jeszcze młode i znakomicie pracują to twoje już ze starości obumarły. Obejrzyj sobie pierwsze czy drugie wydanie Panoramy Lubelskiej tam stoi taki starszy pan na parkingu i twierdzi że to tak spontaniczna reakcja na wykradniecie księdza nocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że ściemniasz staruszku z tą zgodą, pewnie nie było i się teraz zaczynacie zastanawiać co zrobić jak jednak policja się zjawi. Ale by było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ludzie z CIEMNIEJOWA -jak o was mówimy w Lublinie- chcecie powrotu x.Marka "w chwale dnia" ( hehehe) skoro chcecie jego powrotu w chwale to znaczy, że wy nie jesteście już Kościołem Chrystusa tylko sektą księdza Marka, z którym robiliście interesy i który to za bardzo się z wami zżył, przez co musiał zmienić parafię. Parafia na którą trafił nie jest wcale gorsza od waszej, wręcz przeciwnie.Jest to zabytkowy pocerkiewny kościół i wcale nie będzie mu ciężej ponieważ ma tam do pomocy wikarego a u was musiał za was wszystko robić -NIEROBY!!! Ks. Krzysztof wcale nie ma długów, nie jest biznesmenem, a parking przy kościele na Staszica zrobił po to żeby cokolwiek wpadało do kasy kościelnej ponieważ nie była to parafia (gdzie są wierni) tylko kościół rektoralny, przyszpitalny, więc nie było wystarczających dochodów na prąd itp. tak na marginesie jak był tam x. Krzysztof opłata za cały dzień postoju wynosiła 3 zł, a teraz 3 zł kosztuje godzina a cały dzień 10 zł Wiedzcie o tym, że jesteście pośmiewiskiem lubelszczyzny, zawsze o was głośno TYLKO z jakiegoś negatywnego powodu (np. dzieci z beczki).Staliście się już niemalże sektą ALE CZY WY TO ROZUMIECIE CIEMNIAKI????? wrzucajcie sobie po groszu na tacę ale przyjdzie taki czas gdy sytuacja się odwróci. Każdy wasz uczynek Bóg pamięta i napewno zostaniecie z tego rozliczeni na Sądzie Ostatecznym, no chyba że wy już nie wierzycie w niebo i piekło, bo zatraciliście percepcję dobra i zła. A wieta co to jest percepcja? :-P Kościół jest hierarchią, rozumiecie co to jest hierarchia? A wogóle to ten wasz Marek mógł się nie zgadzać z decyzją biskupa ale tego nie uczynił, ciekawe czemu nie???? a i decyzja o tym ,że zniknie w nocy też wyszła od niego samego. nieźle to wymyślił nie? teraz domagacie się jego powrotu "w chwale dnia" POGANIE Módlcie się do Ducha Świętego o rozjaśnienie waszych umysłów!!! Jeszcze nie jest za późno, jeszcze nie wszystko stracone. A wasz nowy proboszcz x. Krzysztof wszędzie tam gdzie się pojawia zawsze jest dobrze przyjmowany,wszyscy go lubią,mówi piękne kazania. A te wszystkie stare babki pikietujące pod kościołem to naprawde coś nie tak już z głową mają, a facetom to się dziwię,że są tacy zdewociali i to w taki głupi sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Kościoła powiedziałby w tej sytuacji: ukorzcie się, albowiem nie może ogon merdać psem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inkwizytor napisał:
Hej ludzie z CIEMNIEJOWA -jak o was mówimy w Lublinie- chcecie powrotu x.Marka "w chwale dnia" ( hehehe) skoro chcecie jego powrotu w chwale to znaczy, że wy nie jesteście już Kościołem Chrystusa tylko sektą księdza Marka, z którym robiliście interesy i który to za bardzo się z wami zżył, przez co musiał zmienić parafię. Parafia na którą trafił nie jest wcale gorsza od waszej, wręcz przeciwnie.Jest to zabytkowy pocerkiewny kościół i wcale nie będzie mu ciężej ponieważ ma tam do pomocy wikarego a u was musiał za was wszystko robić -NIEROBY!!! Ks. Krzysztof wcale nie ma długów, nie jest biznesmenem, a parking przy kościele na Staszica zrobił po to żeby cokolwiek wpadało do kasy kościelnej ponieważ nie była to parafia (gdzie są wierni) tylko kościół rektoralny, przyszpitalny, więc nie było wystarczających dochodów na prąd itp. tak na marginesie jak był tam x. Krzysztof opłata za cały dzień postoju wynosiła 3 zł, a teraz 3 zł kosztuje godzina a cały dzień 10 zł Wiedzcie o tym, że jesteście pośmiewiskiem lubelszczyzny, zawsze o was głośno TYLKO z jakiegoś negatywnego powodu (np. dzieci z beczki).Staliście się już niemalże sektą ALE CZY WY TO ROZUMIECIE CIEMNIAKI????? wrzucajcie sobie po groszu na tacę ale przyjdzie taki czas gdy sytuacja się odwróci. Każdy wasz uczynek Bóg pamięta i napewno zostaniecie z tego rozliczeni na Sądzie Ostatecznym, no chyba że wy już nie wierzycie w niebo i piekło, bo zatraciliście percepcję dobra i zła. A wieta co to jest percepcja? :-P Kościół jest hierarchią, rozumiecie co to jest hierarchia? A wogóle to ten wasz Marek mógł się nie zgadzać z decyzją biskupa ale tego nie uczynił, ciekawe czemu nie???? a i decyzja o tym ,że zniknie w nocy też wyszła od niego samego. nieźle to wymyślił nie? teraz domagacie się jego powrotu "w chwale dnia" POGANIE Módlcie się do Ducha Świętego o rozjaśnienie waszych umysłów!!! Jeszcze nie jest za późno, jeszcze nie wszystko stracone. A wasz nowy proboszcz x. Krzysztof wszędzie tam gdzie się pojawia zawsze jest dobrze przyjmowany,wszyscy go lubią,mówi piękne kazania. A te wszystkie stare babki pikietujące pod kościołem to naprawde coś nie tak już z głową mają, a facetom to się dziwię,że są tacy zdewociali i to w taki głupi sposób.
hamuj kolego.ks Marek nie zgodził się z decyzja biskupa,ale coz z tego,skoro kapłani slubuja mu wiernosc-ty oczywiscie o tym nie wiesz.poza tym to chyba ci sie poprzewracalo w glowie,siedzisz pewnie na 28 m2 i czujesz ze mieszkasz w willi te spaliny juz ci mozg wyzarły.a dzici mordowane były w lublinie dokładnie na tej samej dzielnicy co radio er i podstawka panuja,wiec zale do niego czemu nie ochronil tych niemowlat.a co z tego ze podstawka mowi ładne kazania?heh taki ksiadz to niech w miescie siedzi i grzeje stołek,tutaj potrzebny jest duszpasterz który nie bedzie tylko cudnie deklamowal swoje idee na ambonie ale ktory zajmie sie innymi sprawami dotyczacymi kościoła. a ciemny to jestes ty a nie ludzi stad.nie tylko starsi ludzie prostestuja,jest tez młodzież.ale co ty mozesz o tym wiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 24

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...